Chcesz zamówić kartony?

  Skontaktuj się z nami!

  +48 509 860 119

  lub wyślij formularz

  Opakowania kartonowe dla firm konfekcjonujących

  Konfekcjonowanie jest jednym z kluczowych etapów procesu logistycznego, odpowiadającym za dostarczenie produktów w nienaruszonym stanie z fabryki wprost pod drzwi klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, stworzyliśmy staranną i rozbudowaną ofertę opakowań kartonowych dla firm konfekcjonujących. W najlepszych cenach, z możliwością dowolnego doboru wymiarów i wytrzymałością odpowiednią dla wszystkich branż.

   

  Wieloletnia działalność Waps-kart na rynku i specjalistyczny park maszynowy pozwalają nam realizować hurtowe zamówienia opakowań do konfekcji, kratownic i wypełnień kartonowych z dbałością o najwyższą jakość wykonania. Zaufały nam już setki klientów - skontaktuj się z nami już dziś i stań się jednym z nich!

   

  Konfekcjonowanie produktów - czym jest i na czym polega?

  W dużym skrócie konfekcjonowanie możemy zdefiniować jako przygotowywanie produktu do sprzedaży bądź dostarczenia do klienta. Ten zespół czynności pełni dwie zasadnicze funkcje - zabezpieczającą, która ma chronić przesyłany lub sprzedawany towar oraz reprezentacyjną - opakowanie jest bowiem pierwszą rzeczą, którą widzi konsument po jego otrzymaniu. Wywołuje niezwykle istotne pierwsze wrażenie, wpływające na całościowy odbiór zarówno samego produktu, jak i procesu obsługi.

   

  Do usługi konfekcjonowania zaliczamy również szereg czynności towarzyszących, takich jak naklejanie etykiet lub innych oznaczeń, zależnych od zamówienia i rodzaju towaru. Prace wchodzące w jego skład, mogą być wykonywane zarówno ręcznie, jak i poprzez specjalistyczne maszyny, przez firmę zewnętrzną, czy też samego producenta. Niezależnie od sposobu wykonywania konfekcji, niezbędne okażą się odpowiednio dobrane, trwałe i bezpieczne opakowania kartonowe. To właśnie na tym elemencie skupia się rdzeń naszej działalności.

   

  Opakowania kartonowe dla firm konfekcjonujących

   

  Opakowania kartonowe do konfekcji dopasowane do twoich potrzeb

  Zaawansowane zaplecze technologiczne pozwala nam przygotowywać kartony ściśle pod potrzeby klienta. Wystarczy, że podasz dokładne wymiary oraz charakter produktu, który będzie konfekcjonowany. Na tej podstawie nasi specjaliści dobiorą odpowiednią falistość i grubość tektury dowolnego spośród dostępnych rodzajów opakowań:

  Po zaakceptowaniu wymiarowania możemy nanieść na karton twoje logo, bądź bardziej złożony projekt graficzny metodą nadruku fleksograficznego lub kaszerowania. Wszystko po to, by całość prezentowała się tak oryginalnie i atrakcyjne, jak to tylko możliwe, wznosząc prezentację twojej marki na wyżyny.

   

  Oczywiście w naszej ofercie znajdą coś dla siebie także firmy, które chciałyby wpisać się w proekologiczny trend i wybierają kartony w postaci bardziej surowej, saute - nawiązującej do natury. Tj. pudełka, w które nie ingeruje się chemicznie i nie wykonuje się na nich nadruków.

   

  telefon

  Chcesz zamówić opakowania kartonowe?

  Zadzwoń +48 509 860 119 lub wyślij zapytanie

   

  Hurtowa ilość, najlepsza jakość

  Do produkcji opakowań tekturowych wykorzystujemy najlepszej jakości surowce, które każdorazowo dobieramy indywidualnie, w zależności od konfekcjonowanego towaru. Oferujemy szeroki przekrój dostępnej gęstości oraz rodzajów fal - od trójwarstwowych opakowań typu E o grubości ok. 1,5 mm, aż do pięciu warstwowych BC o grubości ok. 6,5 mm. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję najwyższej wytrzymałości na uderzenia i przebicia.

   

  Ogromną zaletą naszych opakowań dla firm konfekcjonujących jest także fakt, że dostarczamy je do klientów już poskładane i gotowe do użytku. A to znacząco przyspiesza i ułatwia szybkość konfekcji.

   

  Swoją ofertę kierujemy dla firm z branży spożywczej, produkcyjnej, logistycznej oraz wszystkich innych, których działalność oparta jest na wysyłce bądź przemieszczaniu towarów w dużych ilościach. Zaawansowane maszyny oraz oprogramowanie pozwalają nam dostarczać najwyższej jakości opakowania w ilościach hurtowych - czyli dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

   

  Kratownice i wypełnienia tekturowe dla firm konfekcjonujących

  Kratownice tekturowe przeznaczone są do stosowania wewnątrz pudeł. Ich główne zadanie polega na odseparowaniu od siebie pojedynczych sztuk produktów w taki sposób, by podczas transportu nie obijały się o siebie. W firmach konfekcjonujących rozwiązanie to stosowane jest powszechnie w pakowaniu wrażliwych towarów, takich jak butelki, słoiki czy elementy wystroju, wrażliwe na uszkodzenia.

   

  W Waps-kart oferujemy kratownice wielokrotnego użytku o dowolnym rozmiarze oraz ilości pól, zawsze dopasowanej do potrzeb klienta. Bez problemu zaprojektujemy rozwiązanie przeznaczone do transportu zarówno delikatnych produktów, jak i bardzo dużych elementów mechanicznych. Potrzebujesz innego rodzaju wypełnienia? Nic trudnego! Wystarczy, że wybierzesz spośród dostępnych przekładek tekturowych i wkładek wypełniających. Bezpieczne oddzielenie poszczególnych partii produktu w opakowaniu jeszcze nigdy nie było prostsze.

   

  Skontaktuj się z naszymi ekspertami i określ swoje potrzeby, by już wkrótce cieszyć się towarami docierającymi na miejsce docelowe w idealnym stanie.

   

  telefon

  Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

  Zadzwoń +48 509 860 119 lub wyślij zapytanie

   

  Zalety kartonów dla firm konfekcjonujących w Waps-kart

  Nasza renoma nie wzięła się znikąd. Jako Waps-kart oferujemy asortyment, gotowy sprawdzić się nawet w najbardziej wymagających lub niestandardowych branżach.

  • Szeroki wybór - od kartonów teleskopowych, przez opakowania wykrojnikowe, aż po pudła trwale łączone i kratownice.
  • Wytrzymałość - produkujemy opakowania zarówno z tektury falistej klasy od E do BC, jak i litej. Dzięki temu zyskujesz pewność, że twój towar nie zostanie uszkodzony w trakcie transportu.
  • Możliwość personalizacji - logo marki na każdym kartonie? Bez żadnego problemu. Wykonujemy nadruki fleksograficzne i kaszerowane.
  • Precyzja i staranność wykonania - tak, by budować najlepsze wrażenie u twoich klientów już od momentu dostarczenia przesyłki.
  • Fachowa obsługa i wsparcie - pytania? A może niestandardowe zamówienie? Twoje zadowolenie to nasz największy priorytet.

  Każdy klient jest zawsze informowany o przewidywanym czasie dostarczenia zamówienia i ewentualnych opóźnieniach. To dzięki temu dzierżymy miano jednego z liderów w dziedzinie hurtowych rozwiązań dla firm konfekcjonujących.

   

  Chcesz poznać kosztorys Twojego zamówienia?

  Wycenimy Twój projekt w 48h

  Waps-Kart Sp. z o.o. Sp. k.

  Szyby Rycerskie 22e
  41-909 Bytom
  NIP: 6452293937
  REGON: 277986584

  Adres e-mail

  • biuro
  • sekretariat
  • wyceny

  Sekretariat

  tel./fax: +48 32 284 96 54

  tel.: +48 32 380 20 61

  tel. kom.: +48 505 102 906

  czynne od 7:00 do 15:00

  Projekty i realizacje

  Grzegorz Świerkosz +48 509 860 118

  Grzegorz Sadowski +48 509 860 119

  POLSKA:

  Grzegorz Sadowski
  +48 509 860 119 | grzegorzsadowski
  Sebastian Opeldus
  +48 537 858 000 | sebastianopeldus

  NIEMCY:

  Heinrich Warzecha
  +49 176 42673270 | heinrichwarzecha

  CZECHY:

  Ondřej Šalbut
  +420 777 191 984 | ondrejsalbut
  Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności