Chcesz zamówić kartony?

  Skontaktuj się z nami!

  +48 509 860 119

  lub wyślij formularz

  Opakowania kartonowe dla branży hutniczej

  Dla wielu z nas "huta" to przede wszystkim miejsce, w którym wytwarza się wyroby, elementy, urządzenia i maszyny przeznaczone dla przemysłu. Nie należy jednak zapominać, że oddzielną dziedziną tej branży jest hutnictwo szkła. Produkty wytwarzane w tym sektorze są często kruche i niezwykle podatne na zniszczenia, więc powinny być odpowiednio zabezpieczone w transporcie. Jako doświadczony producent oferujemy różnorodne opakowania kartonowe dla branży hutniczej. Poznaj naszą ofertę i wybierz produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

   

  Kartony do wysyłki słoików i innych produktów z sektora hutniczego

  Produkty wykorzystywane w sektorze hutniczym muszą być szczególnie zabezpieczone podczas przewozu. Butelki szklane z alkoholami czy olejami, termiczne i plastikowe pojemniki powinny być transportowane z wyjątkową uwagą i ostrożnością. Podobnie jest z produktami wytwarzanymi w hutach szkła. Dlatego od lat dostarczamy opakowania takie, jak karton na butelki lub inne szklane artykuły dla przedsiębiorców z przemysłu szklarskiego. Wyroby typu szkło kuchenne (tj. m.in. szklanki, dzbanki, kufle, karafki itp.), znicze, słoiki spożywcze i ozdobne wymagają specjalnego traktowania. Dlatego też oferowany przez nas karton na szklanki posiada specjalne zabezpieczenia i udogodnienia, takie jak wygodny system przegródek, a nawet poduszki odgradzające poszczególne elementy szklane od siebie. Nie inaczej jest z lekami, suplementami diet czy kosmetykami przechowanymi w szklanych pojemniczkach.

   

  Mocne opakowania kartonowe na butelki i inne wyroby szklane

  Od lat tworzymy kompleksowe wyposażenie zakładów hutniczych. Dostarczamy im opakowania, które są gwarancją sukcesu transportu wytwarzanych przez nich artykułów. Produkowane w tych przedsiębiorstwach flakoniki perfum, buteleczki do wód po goleniu, malutkie pojemniczki na podkłady czy lakiery do paznokci najbardziej narażone są na zniszczenia w drodze do odbiorcy. Żarówki i lampy także należą do produktów, które powinny być objęte dodatkową ochroną podczas przewozu. Niezależnie od tego, czy będą to opakowania kartonowe na słoiki, czy inne wyroby szklane, opracowujemy innowacyjne rozwiązania, spełniające najwyższe standardy ochrony. W naszej ofercie znajdziesz opakowania kartonowe, które odpowiednio zabezpieczą każdy z wyżej wymienionych produktów - tak, by dotarły do adresata w idealnym stanie. Karton na słoiki i inne szklane pojemniki chronią delikatną zawartość, ale także zapewniają wygodę używania. Intuicyjne i łatwe otwieranie oraz zamykanie to walor, który sprawia, że uniwersalne, klasyczne zamknięcia są niezastąpione.

   

  Hutnik podczas pracy

   

  Kartony do transportu wyrobów hutniczych

  Dla wszystkich wyżej wymienionych towarów oraz wielu innych artykułów wykorzystywanych lub wytwarzanych w hutach proponujemy nowoczesne rozwiązania mające na celu odseparowanie wyrobów od siebie i odpowiednie ich zabezpieczenie. Dla producentów z branży hutniczej wykonujemy między innymi tekturowe kratownice, tacki (dno i wieko), przekładki i standardowe pudełka klapowe. Nasze kratownice kartonowe bezpiecznie oddzielają poszczególne towary, a jednocześnie pozwalają posortować asortyment wedle przyjętego schematu (np. według określonego wzoru). Oferujemy kratownice proste lub z zamkami. Liczba ich pól, rozmiar czy wysokość zawsze dobierany jest do indywidualnych potrzeb Klienta.

   

  Opakowania kartonowe na słoiki - ochrona zewnętrzna i wewnętrzna

  Wnętrza pudeł można wypełniać także specjalnymi wkładkami lub przekładkami tekturowymi. Wypełniają one pustą przestrzeń w kartonie i zabezpieczają przed przesuwaniem się produktów w transporcie. Wkładki wypełniające zapewniają najwyższą amortyzację kruchych produktów. Przekładki tekturowe odgradzają asortyment o różnych właściwościach oraz chronią i wzmacniają dno bądź ściany kartonów. Projektujemy opakowania kartonowe na słoiki i inne produkty szklane na specjalne zamówienie, dzięki czemu Klient może być pewny, że będą one dopasowane do konkretnego towaru pod każdym względem. Wszystkie projekty szczegółowo konsultujemy, tak by dostosować wzmocnienia i wypełnienia do danego produktu. Realizujemy także zamówienia na opakowania niestandardowe dopasowywane do potrzeb Klienta. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, jakiego kartonu potrzebujesz i co zamierzasz w nim przewozić bądź przechowywać - resztę zostaw naszym specjalistom.

   

  Innowacyjne kartony na butelki - nowa metoda dystrybucji

  Staramy się na bieżąco dopasowywać ofertę naszych opakowań do potrzeb Klientów, dlatego sięgamy po nowatorskie metody, umożliwiające transport i magazynowanie bez ryzyka ich uszkodzenia. Projektujemy opakowania na butelki z myślą o wysokiej ochronie, stabilności i wytrzymałości. Współcześnie popularnością cieszy się metoda realizacji zamówień polegająca na pakowaniu produktu w opakowanie docelowe. Dzięki temu producent z branży hutniczej może umieścić swoje wyroby w opakowania jednostkowe, zamiast w zbiorcze, które trafią bezpośrednio do sklepu lub klienta. Eliminuje to problem powstawania odpadów z tektury i wpływa na optymalizację całego systemu dostaw. Ta ekologiczna metoda pozwala także znacząco zmniejszyć ślad węglowy. Oferujemy opakowania dopasowane do różnorodnych produktów, wyjątkowo mocne i trwałe, dzięki czemu docierają one do Klienta w nienaruszonym stanie.

   

  Kreatywny design kartonów do wysyłki słoików

  Nie tylko funkcjonalność, wytrzymałość i odporność ma znaczenie w kwestii designu kartonu. Liczy się także jego atrakcyjność wizualna, szczególnie w przypadku paczek jednostkowych, które trafić mają bezpośrednio do Klienta. Opcjonalnie wykonujemy również spersonalizowane projekty, wykorzystujące nadruk, okienka wizyjne, uszlachetnienia czy uchwyty i inne udogodnienia dopasowane do indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Sprawiają one, że każdy produkt znajdujący się w środku może zostać estetycznie wyeksponowany, angażując odbiorcę i zwiększając zadowolenie z zakupu. Opakowania kartonowe na słoiki mogą posiadać prosty slogan reklamowy bądź logo producenta wyrobów szklanych, lecz także wielokolorowy nadruk z wieloma szczegółami.
   

  Jaki rodzaj tektury wykorzystujemy, tworząc kartony na butelki i produkty szklane?

  Produkujemy opakowania z każdego rodzaju materiałów. Wykorzystujemy tekturę falistą 3, 4 i 5-warstwową. Stosujemy różne gramatury, które każdorazowo dobieramy pod specyfikę konkretnego produktu. W ofercie znajdziesz tekturę falistą (bieloną jednostronnie lub dwustronnie) oraz litą. Proponowane przez nas arkusze z tektury litej foliowanej czy tektury falistej lakierowanej zapobiegają pyleniu w opakowaniu.

   

  telefon

  Chcesz zamówić opakowania kartonowe?

  Zadzwoń +48 509 860 119 lub wyślij zapytanie

   

  Dodatkowe zabezpieczenia produktów z sektora hutniczego

  Najbardziej delikatne produkty należy zabezpieczyć podwójnie. Tu proponujemy osłony w formie poduszek powietrznych. Dzięki nim produkt nie dotyka bezpośrednio opakowania zewnętrznego. Jest to dodatkowa ochrona w formie pustego pola kratowego.

   

  Zabezpieczenia wykorzystywane w kartonach do wysyłki butelek i innych elementów szklanych to:

  • kratownice,
  • przekładki tekturowe,
  • sizzlepack,
  • poduszki amortyzujące.

  Optymalnie przygotowana przesyłka to taka, w której wykorzystano wiele metod ochrony zawartości.

   

  Ekologiczne kartony dla branży hutniczej

  Proekologiczne podejście jest ostatnio bardzo popularne, również w zakresie wyboru opakowań produktów. Coraz częściej stawiamy na pozbawione ingerencji chemicznej kartony bez jakichkolwiek zdobień czy nadruków. Takie opakowania w surowej wersji produkowane są dla większości branż, w tym także dla sektora hutniczego. Dzięki utrzymywaniu wysokich standardów produkcji możemy poszczycić się otrzymaniem certyfikatu FSC® (C194663). Oznacza to, że sięgając po nasz produkt, Klient ma pewność, że korzysta z materiałów, które nie zagrażają naturalnym zasobom lasów. Jest to certyfikat świadczący o korzystaniu z dostaw drewna pozyskiwanego w sposób niezagrażający środowisku, a także z obszarów leśnych posiadających certyfikat FSC® (C194663). Opakowania w wersji sauté są estetyczne, ale również przyjazne dla środowiska i łatwe w recyklingu. Arkusze powstające poprzez sklejenie co najmniej dwóch warstw papierniczej masy wytwarzamy głównie z włókien ścieru drzewnego i makulatury. To znaczy, że powstają z celulozy będącej wynikiem łączenia się cząsteczek glukozy w roślinach na skutek fotosyntezy.

   

  Opakowania tekturowe dla branży hutniczej w Waps-kart

  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty kartonów dla branży hutniczej? Zapewniamy wysokiej jakości materiały, staranne wykonanie, wytrzymałość produktów i opcję personalizacji zamówienia. Niezależnie od tego, czy wykonujemy kartony do wysyłki słoików, czy inne opakowania dla branży hutniczej, dokładamy wszelkich starań, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klienta. Realizujemy zamówienia hurtowe na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu osoby z sektora hutniczego z całego kraju.

   

  Chcesz poznać kosztorys Twojego zamówienia?

  Wycenimy Twój projekt w 24h

  Waps-Kart Sp. z o.o. Sp. k.

  Szyby Rycerskie 22e
  41-909 Bytom
  NIP: 6452293937
  REGON: 277986584

  Certyfikat FSC

  Logo certyfikatu FSC

  Sekretariat

  tel./fax: +48 32 284 96 54

  tel.: +48 32 380 20 61

  tel. kom.: +48 505 102 906

  czynne od 7:00 do 15:00

  Adres e-mail

  • biuro
  • sekretariat
  • wyceny

  POLSKA:

  Grzegorz Sadowski
  +48 509 860 119 | grzegorzsadowski
  Sebastian Opeldus
  +48 537 858 000 | sebastianopeldus
  Oliwia Borkowska
  +48 500 689 241 | oliwiaborkowska

  NIEMCY:

  Heinrich Warzecha
  +49 176 42673270 | heinrichwarzecha

  CZECHY:

  Ondřej Šalbut
  +420 777 191 984 | ondrejsalbut

  Projekty i realizacje

  Grzegorz Świerkosz +48 509 860 118

  Grzegorz Sadowski +48 509 860 119

  Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies