Chcesz zamówić kartony?

  Skontaktuj się z nami!

  +48 509 860 119

  lub wyślij formularz

  Kartony dla branży automotive - wytrzymałość i jakość na pierwszym miejscu!

  Przemysł automotive pozostaje jednym z kluczowych sektorów działalności niemal każdego kraju Europy. To z kolei wymusza na producentach i dystrybutorach poszczególnych części dokładne zaplanowanie łańcucha logistycznego, w taki sposób, by dostarczyć produkty w jak najkrótszym czasie i bez uszkodzeń.

   

  Opakowania dedykowane branży automotive w Waps-kart cechuje najwyższa wytrzymałość, dająca gwarancję otrzymania produktów w stanie nienaruszonym, niezależnie od ich gabarytu. Zajmujemy się profesjonalną produkcją kartonów o rozmaitych wymiarach dla firm z branży motoryzacyjnej, z szerokimi możliwościami personalizacji oraz pełnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Sprawdź nas!

   

  W Waps-kart wykonujemy:

  • kartony na opony,
  • kartony na silniki,
  • kartony na felgi,
  • kartony na filtry, świece,
  • kartony na śrubki, uszczelki.

   

  Kartony dla producentów z branży motoryzacyjnej

   

  Opakowania kartonowe dla branży motoryzacyjnej w Waps-kart - oferta

  Kartony z przeznaczeniem do pakowania i wysyłki części samochodowych musi cechować wysoka odporność na czynniki zewnętrzne i potencjalne niebezpieczeństwa związane z ich transportem. Najczęściej naszym klientom z branży automotive polecamy opakowania wykonane z twardej tektury falistej 3-warstwowej o gramaturze od 280 g/m2 do 710 g/m2 bądź tektury 5-warstwowej od 480 g/m2 do 1450 g/m2. Skorzystanie z tak trwałego surowca jest w stanie zapewnić, że nawet najbardziej narażone na zarysowanie elementy, takie jak pomalowane części karoserii czy felgi, nie ulegną uszkodzeniu. W przypadku wysyłki małych elementów (np. śrub) bardzo dobrze sprawdzą tektura lita lub mikrofala.

   

  Oferujemy każdy rodzaj opakowań kartonowych wraz z pełną możliwością wyboru wymiarów i personalizacji, m.in.:

  • Pudła teleskopowe - zbudowane z dna i wieka, idealne wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zwiększenie wytrzymałości opakowań z ciężkimi częściami przy sztaplowaniu na paletach. Produkowane w dowolnym wymiarze i rodzaju tektury.
  • Pudła składane - bardzo funkcjonalne rozwiązanie, dobre do pakowania pojedynczych sztuk towaru.
  • Kartony klapowe - proste w składaniu i stosowane najczęściej jako opakowanie jednostkowe, osadzane w opakowaniu zbiorczym. Tanie i uniwersalne, dobre do transportu zarówno większych części, jak i drobnych elementów.
  • Kartony klejone - skracają czas pakowania do absolutnego minimum. Dostępne także w formie z automatycznie rozkładającymi się przegrodami.
  • Pudła trwale łączone - wybierane zwłaszcza do transportu dużych elementów silnika, układu napędowego i karoserii. Cechują się bardzo wysoką wytrzymałością i możliwością zamknięcia przez zszycie lub sklejenie.
  • Opakowania fasonowe - wyróżniające się indywidualną konstrukcją i kształtem, uzyskiwanymi przez zastosowanie specjalnych wykrojników. Mogą być wyposażone w dodatkowe zamknięcia, uchwyty, czy okienka. W branży automotive stosowane najczęściej w sprzedaży skierowanej do klientów indywidualnych w celu podkreślenia wyjątkowości produktu.

   

  Do każdego z wymienionych rodzajów opakowań oferujemy możliwość wykonania specjalnych protektorów w formie przekładek tekturowych, kratownic oddzielających i zabezpieczających poszczególne produkty oraz wkładek wypełniających. Tak, by każda - nawet najbardziej delikatna - część dotarła do punktu docelowego w stanie nienaruszonym. Niezależnie od tego, czy transportujesz duże elementy, pokroju opon, felg, zderzaków i silników, czy świece, wycieraczki, śrubki, filtry lub uszczelki.

   

  Poniżej znajdziesz przykładowe wizualizacje kratownicy z silnikiem samochodowym:

   

  Model 3D kratownicy z silnikiem samochodowym

   

  Kartonowa kratownica - wizualizacja z silnikiem

   

  Kartony dla producentów części samochodowych - dlaczego Waps-kart?

  Już od blisko dwudziestu lat dostarczamy naszym klientom najlepszej jakości opakowania tekturowe, przeznaczone do przechowywania i transportu towarów z niemal wszystkich branż. Nasza oferta, skierowana do przemysłu motoryzacyjnego, stanowi dalsze rozwinięcie naszej misji, opierając się na solidnych fundamentach wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

  • Szeroka oferta - opakowania przeznaczone zarówno do wysyłki pojedynczych sztuk, jak i wysyłki hurtowej. Niezależnie od wymiarów towaru.
  • Trwałość - dzięki zastosowaniu najtrwalszych rodzajów tektury, każdy wysyłany przez ciebie produkt dotrze do punktu docelowego w stanie nienaruszonym.
  • Jakość - najlepsze surowce i wykonanie. Tak, by wywrzeć doskonałe pierwsze wrażenie na twoich klientach.
  • Możliwość personalizacji - dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowego jesteśmy w stanie zaprojektować opakowania tekturowe o dowolnych wymiarach i sposobie zamykania.
  • Fachowa obsługa i wsparcie - na każdym etapie twojego zamówienia. Pomożemy ci dobrać najlepsze dostępne rozwiązanie i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

  Opakowania kartonowe dla branży automotive z nadrukiem i tłoczeniami

  W Waps-kart doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia estetyka opakowania i ekspozycja logo. Dlatego każdemu naszemu klientowi z branży automotive oferujemy możliwość wykonania wysokiej jakości nadruków na podstawie projektów graficznych w palecie kolorów CMYK.

   

  Wybrany przez ciebie typ opakowania kartonowego możemy przyozdobić wybraną przez ciebie metodą nadruku:

  1. Nadruk fleksograficzny - druk wypukły uzyskiwany przez wykorzystywanie specjalnych matryc.
  2. Kaszerowanie - wysokiej jakości nadruk, który możemy dla ciebie wzbogacić przetłoczeniami wklęsłymi lub wypukłymi, złoceniami bądź dodatkowym lakierowaniem. Forma ta wybierana jest w szczególności przez firmy oferujące części do samochodów klasy premium.

  Poza nadrukiem w postaci logo firmy na opakowaniu możemy umieścić również specjalne oznaczenie elementu, który znajduje się w środku.

   

  telefon

  Chcesz zamówić opakowania kartonowe?

  Zadzwoń +48 509 860 119 lub wyślij zapytanie

   

  Ekologiczne opakowania dla branży motoryzacyjnej

  W Waps-kart przykładamy szczególną wagę do troski o środowisko naturalne. Wiemy też, jak istotna kwestia ta pozostaje także dla konsumentów i przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie. Używamy najlepszych, łatwych w przetwarzaniu surowców oraz farb bezpiecznych dla natury.

   

  W związku z wymaganiami stawianymi dziś przed branżą samochodową, oferujemy opakowania kartonowe w wersji saute. Do ich produkcji wykorzystujemy arkusze, powstające poprzez sklejenie dwóch lub więcej warstw masy papierniczej, wytwarzane głównie z włókien ścieru drzewnego i makulatury. Tak, by za wysoką trwałością i jakością stała także łatwość składowania i recyklingu.

   

  Chcesz poznać kosztorys Twojego zamówienia?

  Wycenimy Twój projekt w 48h

  Waps-Kart Sp. z o.o. Sp. k.

  Szyby Rycerskie 22e
  41-909 Bytom
  NIP: 6452293937
  REGON: 277986584

  Adres e-mail

  • biuro
  • sekretariat
  • wyceny

  Sekretariat

  tel./fax: +48 32 284 96 54

  tel.: +48 32 380 20 61

  tel. kom.: +48 505 102 906

  czynne od 7:00 do 15:00

  Projekty i realizacje

  Grzegorz Świerkosz +48 509 860 118

  Grzegorz Sadowski +48 509 860 119

  POLSKA:

  Grzegorz Sadowski
  +48 509 860 119 | grzegorzsadowski
  Sebastian Opeldus
  +48 537 858 000 | sebastianopeldus

  NIEMCY:

  Heinrich Warzecha
  +49 176 42673270 | heinrichwarzecha

  CZECHY:

  Ondřej Šalbut
  +420 777 191 984 | ondrejsalbut
  Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności